AFYONKARAHİSAR BAYAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli KÖKSOY´un Yeni Eğitim Öğretim yılı mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veli KÖKSOY ve Şube Müdürü Hasan IŞIK Yeni eğitim öğretim yılı başında okullarımızı ziyaret ederek okulların eğitim öğretime hazır olup olmadıklarını denetlediler. Öğretmenlerimizin yeni Eğitim Öğretim yılını kutlayan Milli Eğitim Müdürümüz 2016 - 2017 eğitim öğretim yılının öğretmen ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli KÖKSOY´un Yeni Eğitim Öğretim yılı mesajı

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veli KÖKSOY´un Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlarken, ortak arzumuz; Ülkemizde; birlik, beraberlik içerisinde, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı geçirmektir. İnsanlara yaşam boyu gerekli olacak bilgi ve becerilerin temeli olan eğitim; her zaman bilimsel, sosyal ve kültürel gelişmelerin hazırlayıcısı olmuştur.

     

     Yarınlarımızın teminatı olan sevgili öğrencilerimizi, hayata daha iyi hazırlamak; kendi istek ve gayretlerinin yanında, bizlerin ve ailelerinin çabalarıyla mümkün olabilecektir.Geçmişte olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizin başarılı bir eğitim-öğretim dönemi için üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yapacaklarına olan inancım tamdır.

 

        Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diler, herkese sağlık ve mutluluk getirmesi temenni ederim.

 

Veli KÖKSOY

İlçe Milli Eğitim Müdürü

hürriyet mahallesi ilkokul caddesi Bayat/AFYONKARAHİSAR - 02724912342

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.