AFYONKARAHİSAR BAYAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ANMA ETKİNLİKLERİ

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ANMA ETKİNLİKLERİ

18 Mart Çanakkale Zaferi´nin 100. yılı münasebetiyle tüm ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de anma etkinlikleri gerçekleştirilmiştir. Tören saat 09.30 da Atatürk Anıtı´na Çelenklerin sunulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunması ile başladı. Akabinde Öğretmen Evi Toplantı Salonunda saat 10:00 ´da anma etkinliği devam etti. Günün Anadolu Çok Programlı Lisesi öğretmenlerinden Çağlar URUNCA´nın günün anlam ve önemini belirtir konuşmalarının ardından yine Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmeni Mehmet KAYAR önderliğinde Öğrencilerinden oluşan şiir topluluğu beğeni toplayan sunumlarını gerçekleştirdi. Çanakkale Zaferini anlatan belgesellerin gösteriminin ardından Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri tarafından Bayat Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de destekleri ile Asar Kalesine Bayrak Dikilmesi çalışmalarının kısa videosunun gösterimi ile anma etkinliği sona erdi.

Anma etkinliğinin akabinde Sayın Kaymakamımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve diğer kurum amirlerinin de katılımıyla Şehidimiz Bahadır ÖZENÇ´in mezarı ziyaret edildi. İlçe Müftüsünün dualarıyla gerçekleştirilen ziyaretin ardından Şehit Öğretmenimiz Mustafa MUMCU´nun da mezarında dualar okundu. Şehitlerimizin mezarlarını ziyaretinin ardından Şehit Bahadır ÖZENÇ´in baba evine ziyaretlerde bulunuldu. 

 

 

18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart

18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart18 mart

hürriyet mahallesi ilkokul caddesi Bayat/AFYONKARAHİSAR - 02724912342

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.